שאלות ותשובות
טפסים
ביטוח בריאות
מהו ביטוח בריאות
ביטוח בריאות פרטי מספק מענה לבעיות הקיימות במערכת הבריאות הציבורית בארץ. זהו ביטוח המציל חיים, היות ומעניק כיסוי לתרופות שאינן בסל הבריאות ומאפשר ניתוחים והשתלות בארץ ובחו"ל.
למה אתה צריך ביטוח בריאות
מבקר המדינה: "יצוין כי אחת הבעיות בישראל היא מחסור של איברים להשתלה. התוצאה עלולה להיות שהקופה לא תאשר לחולה לעבור השתלה בחו"ל, אף שבארץ הוא אינו יכול לעבור את ההשתלה. עוד יש לציין שבפני גורם מאשר בקופה עלולים לעמוד שיקולים כלכליים ומערכתיים של הקופה, העלולים לעמוד בסתירה מול טובת החולה".
ביטוח הבריאות שם את טובת החולה במרכז ומהווה את הפתרון לקבלת שירות רפואי ברמה הגבוהה ביותר, ללא תלות או המתנה ממושכת לאישורים של ועדות שונות במשרד הבריאות, או קופות החולים.
למה לעשות ביטוח בריאות ב- I.C.U
חטיבת השירות והתביעות שלנו מהמקצועיות והמנוסות בענף ביטוחי הבריאות.
I.C.U סוכנות לביטוח עובדת מול חברות הביטוח המובילות בענף. לאחר הבנת הצרכים הייחודיים שלך, נציע את המוצר המתאים ביותר עבורך ובתנאים הטובים ביותר בשוק.
על מנת להעניק לך מעטפת שירותים מלאה אנו ב- I.C.U נעזרים במומחים ואנשי מקצוע. מומחים אלו נבחרו בקפידה על פי רמת מקצועיותם ורק לאחר ששוכנענו כי הם מחויבים לערכי השירות שלנו.
שאלות ותשובות

יש לי ביטוח משלים בקופת החולים. האם אני זקוק לביטוח בריאות פרטי ולמה?
ביטוח הבריאות של קופות החולים כולל הביטוחים המשלימים נותנים מענה חלקי בלבד. ביטוח הבריאות הפרטי מגן עליך מפני קטסטרופות רפואיות שאינן כלולות (או כלולות באופן חלקי בלבד) בסל הציבורי: תרופות שאינן בסל הבריאות אשר עלותן נאמדת בעשרות אלפי שקלים לחודש, במקרה של צורך בהשתלת איברים- חיפוש אברים במאגרים בינ"ל גם מחוץ לישראל, ובמקרה של צורך להתנתח, האפשרות לבחור ברופא ובבית חולים פרטי בו ברצונך להתנתח. בנוסף, הצטרפות לביטוח רפואי פרטי מכסה בדיקות שאינן בסל, מאפשרת לך ולמשפחתך לפנות באופן פרטי לרופא שאינו בקופה לרבות לצורך בדיקות הריון ועוד כיסויים חיוניים נוספים.
מדוע ממליצים לי להצטרף לתוכנית ביטוח בריאות בגיל צעיר?
מבוטח המצטרף לתוכנית ביטוח בריאות בגיל צעיר, מגיע (בדרך כלל) בריא וללא מחלות קודמות. עם השנים והגיל, יעלה באופן הדרגתי תעריף הביטוח אך הזכויות הרפואיות שצבר ישמרו.
האם ההצטרפות מותנית בגיל או שניתן להצטרף בכל גיל?
הצטרפות לביטוח בריאות אינה מותנית בגיל מינימום. גם תינוק חדש בין יומו, יכול להצטרף לתוכנית ביטוח הבריאות של משפחתו. ישנם ביטוחי בריאות ייחודיים אשר מגבילים את גיל הגג של המצטרף ל-65. לצורך בירור ומידע נוסף לגבי הצטרפות לתוכנית ביטוח בריאות פרטי, ביטוח סיעודי, ביטוח תאונות אישיות או ביטוח מחלות קשות, פנה אלינו בטלפון 073-2225727 ונשמח לסייע.
התנאים המלאים והמחייבים הינם התנאים המופיעים בפוליסת הביטוח.
חזרה לפרטי הביטוח